מתלה מפתחות מעוצב

מתלי מפתחות מעוצבים ממתכת שישדרגו לכם את כניסת הבית ויעניקו חיים חדשים לקיר שלכם (והכי חשוב…יגרמו לכם להפסיק לאבד את המפתח כל הזמן! )

מתלה מפתחות חוסך לך זמן ובלאגן

יש הרבה דברים קטנים בחיים שבקלות יכולים להפוך להיות מאתגרים יותר. צרור המפתחות שלנו לדוגמה הוא דבר כזה שעלול ליצור צרה גדולה בחיי היום יום שלנו. אם נמאס לכם לאבד את המפתחות ולהתרוצץ בכל בוקר בבית ולנסות למצוא אותם – ולאחר לעבודה כל פעם, ואם התעייפתם מכך שכל המפתחות מפוזרים בכל פינה בבית- ובכן, כל מה שאתם צריכים זה מתלה מפתח לאחסון – כך שזה יוכל להקל עליכם ועל שאר בני הבית למצוא אותם בקלות.

אחת החולשות הנפוצות ביותר שיש לכולנו זה אובדן המפתחות, במיוחד כאשר אנו עסוקים מאוד בדברים אחרים תוך כדי. אנחנו כל הזמן שוכחים היכן מיקמנו אותם ומשכפלים חדשים (ואז מוצאים את הצרור הישן) ובמקרים גרועים יותר,  יש מנעולים בבית או במשרד אשר יצטרכו להיהרס בכדי שתוכלו להיכנס אליהם. לכן, מתלה מפתחות לכניסה לבית או למשרד יעזרו לכם לפתור את הבעיה הזו בקלות!

למרות שכולנו נוטים לאבד את המפתחות שלנו באיזה שהוא שלב, מתלה למפתחות לבית לא רק גורמים לשינוי בסדר והארגון שלנו – אלא גם עוזרים לשנות את מראה הקירות ולהפוך אותם לפנינה דקורטיבית.

מתלה מפתחות מעוצבים תוצרת כחול לבן!

בין אם תרצו בסגנון כפרי או כפרי, מודרני, אולד סקול, צבעוני, ייחודי, טרנדי ועוד, השמיים הם הגבול. יש הרבה מחזיקי מפתחות אלה לקיר שנרקמו מראש ונמכרים ברשת או בכל חנויות פיזיות.

אומנות במתכת, היא ללא ספק אחד הטרנדים הלוהטים בעולם עיצוב הפנים בשנים האחרונות – בנוסף לתמונות מתכת דקורטיביות שתוכלו למצוא באתר שלנו, אנו התחלנו לייצר גם מתלי מפתחות ששואבים השראה מארצות רחוקות, עולם הבוטניקה והטבע.

תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של דגמים – מתלה בצורת עין, מסגרת עם ורד שחור, הרים סקנדינבים עם כיתוב HOME, קקטוסים קטנים לחובבי העיצוב המינימליסטי, ציפורים ועוד.

למה כדאי לכם להתחדש במתלה מפתחות מעוצב של YUME?

  • כי אתם זה 100% תוצרת ישראלית – YUME גלריה לאומנות של אמנים ישראלים, בקניית מוצרים מאיתנו אתם למעשה תומכים בתוצרת כחול לבן ויכולים להתגאות ביצירה ייחודית שאין כמוה באף מקום.
  • תליה פשוטה – תליה מהירה ופשוטה באמצעות מסמרים.
  • לסדר וארגון – כי כולם מכירים את הרגשה בה מחפשים את צרור המפתחות בסלון, מתחת למיטה, בתיקים ובמעילים – במקום כל פעם להסתבך, צרו להם מקום משלהם ואפשרו לעצמכם ליהנות מבית מאורגן ונעים.
  • ליצירת מראה ייחודי – כאמור, המתכות לא הולכות לשום מקום בשנים הקרובות, מדובר באחד מחומרי הגלם שמשמשים אמנים רבים ליצירת פריטים מעוצבים נפלאים. אחד היתרונות הבולטים של מתלי המפתחות זה שהם משתלבים היטב עם כל סוגי העיצוב, ומוסיפים פלפל ועניין לכניסה של ביתכם או משרדכם.