פסלים לבית והמשרד

פסלים היו מאז ומעולם אחד מתחומי היצירה המועדפים על האדם. יצירה תלת מימדית, מורכבת מחומרי גלם שונים, משלבת טכניקות מרתקות, והתוצאה? אמנות חיה ונושמת. על סוגי פסלים פופולאריים, היכן מומלץ למקם את הפסל ולמקסם את העוצמה שלו, בעמוד שלפניכם.

סוגי פסלי נוי פופולאריים

ניתן להבחין בין שני סוגי פיסול עיקריים מבחינת המראה. הראשון הוא פיסול חופשי, יצירה תלת מימדית עצמאית. השני הוא תבליט אשר צמוד לקיר. ניתן לפסל באמצעות מגוון רחב של חומרי גלם כגון מתכת, שיש, חימר, שעווה, עץ ועוד. בחרנו הפעם להתמקד בשני סוגים עיקריים של חומרי גלם – מתכת ושיש – ולספר לכם אודותם.

פסלי מתכת 

יצירה ועיצוב של פסלי מתכת הם מלאכת אמנות יפהפייה ומלאת חן. היתרונות העיקריים של פסלי מתכת הם מידת ההתאמה הגבוהה שלהם לכל חלל, פרטי או מסחרי. פסלי קיר מתכת לבית, או פסלים למשרד, בהחלט יעצימו את הסביבה ויתנו אינפוט אישי ועוצמתי. המתכת קלה וניתן לנייד אותה ממקום למקום ללא מאמץ. יתרון נוסף שחשוב לציין הוא הקווים הנקיים והאסתטיים, שנוצרים באמצעות יצירה במתכת.

פסלי שיש 

השיש משמש אותנו לפיסול ובנייה מזה אלפי שנים. השיש הוא סלע גבישי קשה ועמיד, בימים עברו הוא שימש לבניית מקדשים וארמונות וכמובן שימש כחור גלם עיקרי לפיסול הקלאסי ביוון העתיקה, בתקופה הרומית וברנסאנס. פסלי שיש הם בחירה נהדרת לבית ולעסק, אולם חשוב לקחת בחשבון שהם עשויים להיות בעלי מימדים גדולים (לא חובה, יש גם פסלי שיש קטנים), וזקוקים לכבוד ולספייס שלהם J.

עיצוב באמצעות פסלי נוי לבית ולמשרד

בואו נבחין לרגע בין פסלים גדולים לפסלים קטנים. פסלי נוי לדוגמא יכולים להיות חלק מעיצוב הבית או המשרד באופן די חופשי, ללא מגבלת גודל. הם אסתטיים, בעלי חן ובהחלט נותנים את הטאצ’ בסביבתם. פסלים לבית ממתכת דוגמת פסלי קיר מתכת זה כבר סיפור אחר. כדאי להקדיש רגע למחשבה היכן תמקמו אותם, לא רק בגלל הגודל שלהם, שהוא גדול יותר מפסלונים, אלא בעיקר על מנת לשלב את הפסלים הללו עם הסביבה מבחינה עיצובית והרמונית מיטבית. 

פסלים מברזל לבית כדאי למקם באופן שבו יש מרחב למתכת ולפסל לבוא לידי ביטוי, ללא שילוב עם חומר גלם נוספים, פשוט אין צורך. פסלים ופסלונים לבית מביאים את התלת מימדיות לסלון שלכם, או לחללים נוספים בבית, תורמים מאוד לאווירה, לסטייל, ולאמירה העיצובית.  גם בחצר הבית ובמשרד, פסלי מתכת משתלבים נהדר ונותנים את הטאצ’ העיצובי בעוצמה ובפשטות.

פסלים לבית ולמשרד – מתנה נהדרת

פסלים מברזל לבית יכולים להיות מתנה מושלמת למספר הזדמנויות מתאימות כמו למשל לאחר מעבר דירה, לאחר שיפוץ, וגם מתנה ברוח ההום סטיילינג לאנשים שאתם אוהבים, פסלי נוי לבית או פסלי קיר ממתכת, הם הזדמנות נהדרת לתת באהבה.

לקוחות רבים אוהבים לרכוש את המתנות הללו גם כמתנה ומחווה עסקית והאמת היא שאנחנו מסכימים איתם. פסלים למשרד בגדלים שונים, במתכת השחורה או בעיצובי זהב, עושים יופי של אפקט גם במשרד, וגם לשביעות רצונם של הלקוחות, הקולגות, או כמחווה עסקית כנה