אודותינו

אנחנו נוצרנו בשביל ליצור.

תמונת מתכת לקיר צמח הכותנה

לטפטף טיפות של תשוקה אל תוך אוקיינוס היצירה, לגשר בין אנשים לעיצוב ולהפוך חלומות
למציאות, שם אנחנו מגשימים ומעניקים חיים למתכת מתה בעזרת טכנולוגיה ייחודית שאין שנייה לה.

לתת פרשנות שנעה על התפר הדק שבין עיצוב ישראלי חדשני לאומנות עתיקה שבעזרת הטכנולוגיה הנכונה הופכת לצעירה, יפה, חטובה ומבטאת את עצמה דרך פרא היצירה.

אתם באתם לחלום, אנחנו באנו להגשים. בסטודיו שלנו מעקמים את גבולות היצירתיות והופכים רעיונות לצורות חיות תוך כדי שמירה על ערכי הפרפקציוניזם וכל מה שכלול בהם.

חברתנו הוקמה מתוך המחשבה להוציא מהמוח את מקסימום התוצאה, בסטודיו שלנו מעקמים את גבולות היצירתיות והופכים רעיונות לצורות חיות תוך כדי שמירה על ערכי הפרפקציוניזם וכל מה שכלול בהם.

 

בשנים האחרונות הברזל הפך להיות פופולרי יותר ויותר בעיצוב הבית – בין אם אתם מתחברים למראה התעשייתי, הכפרי או המודרני.

תמונות מתכת דקורטיביות לקיר , הן אחת מהמגמות הטרנדיות היום, אנחנו מעצבים יצירות אומנות בטכניקות ייחודיות וחדשניות שכוללות את טכנולוגיית חיתוך הלייזר. ככה למעשה אנחנו יוצרים תמונות ייחודיות של חיות כמו ציפורים, צורות גיאומטריות מרהיבות או כאלה ששואבות השראה מעולם הבוטניקה, המבחר הוא רחב ויש תמיד מקום לחדש ולהתאים את עצמנו לטרנדיים העכשווים.

תמונות מתכת לקיר בעיצוב ציפורים

איך הכל התחיל?

פתחתנו את העסק שלנו מתוך אהבה גדולה לאומנות וליצירה עם מתכת בפרט. יש התרגשות גדולה כשאנחנו עובדים מול מתכת, עוד לפני שאנחנו מתחילים תהליך יצירה חדש, כשהכול ממש גולמי ונמצא בתחילת דרכו והרעיונות לוקחים אל עבר החזון איך זה ייראה בסיום התהליך. זה העיקר מבחינתנו. העבודה ממלאת אותנו בהשראה ומסבה לנו אושר רב, לכן החלטנו לשתף היופי הזה ביחד עם כל מי שאוהב יצירות אומנות מתכתיות.

יצירות אומנות ממתכת הן בעלות נוכחות עוצמתית ושקטה בו זמנית, זו אחת הסיבות שמעצבי פנים כל כך אוהבים את הטרנד הזה ודואגים לעצב ולקשט כמעט כל הבית ביצירה מתכתית. אגב, אולי יעניין אתכם לדעת – אבל בעיניים קצת יותר רוחניות – מתכת מסייעת לאזן סביבה חמה ממבחינה אנרגטית ומביאה איתה משב רוח רענן שתורם רבות להרמוניה הטבעית בביתכם.

תמונות מתכת לחדר שינה